Ücretsiz Lisans Alın

Categories TeknolojiPosted on

Bu videolar sizlere orjinal yazılım kullanmayı amaçlamak için çekiyorum.Ayrıca firmalar ücretsiz olarak tanıtımı da amaçlıyor diye düşünüyorum.

Merhaba arkadaşlar bay bir süredir yazı yazmıyordum bu seferde sizlere yeni çekimlerine başladığım yasal lisans videoları hakkında bilgilendirmek için yazıyorum. Bu videolar sizlere orjinal yazılım kullanmayı amaçlamak için çekiyorum.Ayrıca firmalar ücretsiz olarak tanıtımı da amaçlıyor diye düşünüyorum. Sonuç olarak sizlere bu videolar sayesinde 3, 6 yada 1 yıllık lisans veriyor.Bende sizlere bu lisansları nasıl almanız gerektiğini kurulum ve bütün ayarları anlatıyorum.Zaten pek bir program yok şuan için ama yavaş yavaş yeni videolar çekmeye çalışıyorum.

Sizlerinde istediği programlar var ise bana gönderebilirsiniz. Bende bunların videosunu çekerek daha çok kişiye ulaştırırım.Zaten bu aralar pek lisans veren program yok ancak buldukça videoya çekiyorum.Şimdi sizlere çektiğim videoları oynatma listesi halinde sunuyorum. Takıldığınız veya sormak istediğiniz bir soru var ise yorum yazabilirsiniz.

1 comment

  1. Gerçekten bu konuyu paylaştığın için teşekkür ederim.Çok yarlı bır konu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir