iOS İçin Tavsiye Ettiğim Oyunlar

Categories TeknolojiPosted on

Sizlere kendi telefonumda kullandığım ücretli uygulamları tanıtacağım uygulamaların hepsini beğenerek ve severek oynuyorum.

Bir önceki tavsiye konumda sizlere Android için tavsiye ettiğim uygulamlar‘ı yazmıştım. Şimdi sizlere kendi telefonumda kullandığım ücretli uygulamları tanıtacağım.Uygulamaların hepsini beğenerek ve severek oynuyorum fiyatları zamana göre değişiklik gösterebilir tabi.

Shadowmatic1 – Shadowmatic : Oyun size verilen değişik şekilleri gölgede bir nesne veya canlının görüntüsüne çevirmenizi istiyor.İlerleyen seviyelerde 2 şekili tek bir canlı gölgesi haline getirmenizi istiyor.Oyunun Türkçe dil desteği mevcut ayrıca bölümleri geçmenizi kolaylaştırmak için küçük ipucular alabiliyorsunuz.Belirli başarılarda var onları yaparak puan da biriktirebilirsiniz.

 

badland2 – BADLAND :  Bu oyunu kesinlikle tavsiye ediyorum çok güzel bir oyun.Oyun nasıl açıklanır bilmiyorum ama böyle Flappt Bird gibi mi desem böyle çok ilginç çok güzel grafiklere sahip bir oyun diyebilirim. Belirli görevleri yaparak ilerliyorsun işte basit olarak böyle anlatabilirim. Zaten oyunun görsellerine bakarak nasıl bir oyun olduğunu anlayabilirsiniz.Oyunun Türkçe dil desteği yok onu söyleyeyim.

 

nfsmostwanted

 3 – Need for Speed Most WantedEn sendiğim oyunlardan biri olduğunu söyleyebilirim çok güzel bir oyun zaten bir çok kişi bu oyuna bilgisayardan aşına mobili de çok başarılı grafikler sesler olsun gayet kaliteli ancak fiyatı biraz 15 TL civarında falan.Ancak oyun çok güzel her gün oynuyorum en azından çok güzel vakit geçiriyorum oyun baya keyifli yani.

 

earntodie2 4 – Earn to Die 2 : Bu oyun da 2D grafiklere sahip güzel bir zombilerden kaçış oyunu.Severek oynuyorum yani araba geliştirerek bölümleri geçmeye çalışıyorsunuz. Baya keylif bir zaman geçirerek oynuyorsunuz ama çok uzun saatler oynarsanız oyun sıkabilir.

 

badland5 – Minecraft: Pocket Edition En çok severek aldığım oyun diyebilirim.Zaten oyunu hepimiz biliyoruzdur anlatmaya çok gerek yok piksel şekilde kare eşyalar ile kendinize dünya yapıyorsunuz işte. Yaratıcılı ve hayatta kalma modları var.Oyunun 20 TL’ye yakın bir ücreti var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir