Hakkımda

benYazıya nasıl başlasam bilemedim açıkçası neyse adım Emre işte soyadım Bağçuvan. 1997 İstanbul’da doğdum. 10 Yıl İstanbul’da yaşadım.

 İlkokulu İstanbul’da Ata ilköğretim okulunda okudum. Orta okulda babamın tayini dolayısıyla Çanakkale Gelibolu’ya yerleştik ortaokulu orada  75. Yüz Yıl İlk Öğretim Okulu’nda okudum 3 yıl kaldık yani ama her yaz tatilinde Gelibolu’daydık. Sonra yine tayin çıkınca Edirne – Merkez’e yerleştik Lise ‘ye Edirne’de okuyorum Anadolu Teknik Lisesi Makine Bölümü 4. Sınıf öğrencisiyim. Edirne’de alt komşu ile kavga ettiğimizde 2 yer değiştik. Kadın sinir bozucuydu zaten bütün bina kadınla kavgalıydık :). Neyse kafaya takmayalım şimdi 3 katlı bir evin 1. katında oturuyoruz ama altımız ‘da bakkal börekçi vs var yerden yüksekteyiz anlı canız. İnternet’le tanışmam Gelibolu’da oldu o zamanlar Casper marka bir masa üstü bilgisayar vardı gerçi hala var ama sıkıntılı yani.

O bilgisayarda genelde Point Blank oynuyorduk okan kankamla sonra internet sitelerine merak saldım bay bir bilgi öğrendim kendimi geliştirdim ilk olarak com.nu gibi sitelerle başladık birde işin içine Ftp denen velet girdi onuda öğrendik sonra Blogger, WordPress derken 13 domaine sahibim :). En aktif olan projem android sitem Sadece****.com bakabilirsiniz yani. Ona çok özen gösteriyorum işte umarım bir yerlere gelirim. Geçenlerde işte Yandex.Haber’e başvurdum onaylandı şimdi sıra Google News’te bakalım o da onaylanır kısmetse, bir ara sitemde adsense falan vardı çok bir kazanç sağlamayınca kaldırdım. Şimdi site baya bir organik hit almaya başladı google amca sağ olsun s4 ile ilgili aramalarda çok sık hit geliyor. Neyse konu dağılmasın 2012 başlarında falan mücahit ile ****ter.com diye bir site açtık işte iyi kötü bir yere geldi sonra çok ilerlemeyince kapattık. Forum falan açtık ondanda sıkıldık. Her gün kim konu giricek okul olmasa hadi bir derece. Şimdide işte ebagcuvan.com la giriş yaptım. Blog falan yazıcam işte yaptığım işleri portfolyoma eklicem.

Kullandığım programlardan bir kaçını yazayım. Adobe After Effects serisinde 3 – 5 video hazırlayabiliyorum kayan yazı dönen yazı vs gibi gibi kolay şeyler birde template yani hazır tasarımlarda çok iyi bir şekilde düzenleme edit yapabiliyorum. Audition programında biraz bilgim var bana yeticek kadar yani. Microsoft Office programlarını rahatlıkla kullanabiliyorum bilmem gereken her şeyi biliyorum. Photoshop zaten olmazsa olmazım o olmadan olmaz onun yanında ek olarak Picasa gibi  basit resim editörlerinde kullanıyorum çünkü işim Kolay’sa picasadan hemen hallediyorum. Ek olarak bilgisayarımda sabit olan programlar var bunlar birçok Bilgisayar’da da sabit zaten virüs programı, yazıcı programı, indirme programları gibi programlar var. Ek olarak bilgisayar’da oyun oynamıyorum çok fazla hatta hiç oynamıyorum’da diyebilirim çünkü vaktimin birçoğunu internette bir şeyler okur ya da araştırma yaparken geçiriyorum. İllustrator, Fireworks, Flash gibi programları kullanamıyorum ama internette videolar bakıp bir şeyler yapabiliyorum :). neyse bu kadar hakkımda bilgi yeter sanırım kendinize iyi bakın.