Android İçin Tavsiye Ettiğim Uygulamalar

Categories TeknolojiPosted on

Kendi telefonumda kullandığım ve kesinlikle her Android cihaz’da olmasa gereken bir kaç uygulamadan bahsetmek istiyorum

Baya bir süredir yazı yazmıyordum artık yazmaya başlayacağım. Şimdi uzun süredir ilk yazımı yazıyorum bu yazımda sizlere kendi telefonumda kullandığım ve kesinlikle her Android cihaz’da olmasa gereken bir kaç uygulamadan bahsetmek istiyorum.Elimden geldiğince yazıyı sürekli güncel tutmaya çalışacağım.

bsplayer1 – BSPlayerAndroid için çok kaliteli medya oynatıcı uygulaması. İnternet bağlantısı mevcut ise internetten alt yazı indirerek videolar izlenebiliyor.

 

 

googlefit

2 – Google FitGoogle’ın hazırlamış olduğu günlük aktivitelerimizi kaydeden bir uygulama. Adım sayar, günlük hareketli olduğunuz saat, bisiklet koşu ve bir çok aktivitenin içinde olduğu bir uygulama.  Günlük kaç adım attığınızı kaç kilometre bisiklet sürdüğünüzü, ortalama kaç kalori yaktığınızı gösteriyor.

 

rar3 – Rar:  Bilindiği gibi .rar uzantılı dosyaları açmak için kullanılan uygulama çok düşük bir boyutu ve güzel bir tasarıma sahip uygulama kesinlikle bulunması gerekiyor.

 

 

shazam4 – ShazamGünümüzde radyolar hala aktif olarak dinleniyor. Radyoda veya herhangi bir yerde çalan müziğin ismini bilmiyor isek bu uygulama tam size göre kullanımı rahat, uygulama üzerinde önceden de bulduğunuz müzikler listeleniyor.

 

 

yandexnavi 5 – Yandex.NavigasyonBunu kullanmamın sebebi canlı olarak trafik durumunu göstermesi ve daha kestirme yolları göstermesi  çok işime yaramıyor ancak işime yaradığı zaman tam yarıyor. Ayrıca Avea’lılara navigasyon için internet kullanıma ücret alınmıyor.

5 comments

  1. Bu uygulamaların içinde , Shazam ve yandex navigasyonu kullanıyorum çok güzel uygulamalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir