1 –  emrebagcuvan.com.tr Kullanım Şartları

emrebagcuvan.com.tr’yi ziyaret eden kişi ve kişiler Kullanım Şartlarını ve Gizlilik Politikasını kabul eymiş sayılır. emrebagcuvan.com.tr üzerinde yer alan içeriği ve bunlara ait kullanım haklarını kapsamaktadır. emrebagcuvan.com.tr’yi ziyaret eden, emrebagcuvan.com.tr’nin sunduğu hizmetlerden faydalanan her kişi burada belirtilen koşulları, sorumlulukları, ilgili olduğu için verilen Çerez Kullanımını ve Gizlilik Haklarını kabul etmiş ve onay vermiş sayılır.

  • Site üzerinde yer alan her türlü içeriğin hakkı emrebagcuvan.com.tr’ye yani bana aittir.
  • Site üzerinde yer alan her türlü içeriğin hakkı emrebagcuvan.com.tr yani bana aittir,
  • emrebagcuvan.com.tr, sunduğu içerik ve hizmetler üzerinde tek taraflı olarak değişiklik yapma, ara verme veya son verme gibi her türlü tasarruf hakkına sahiptir.
  • emrebagcuvan.com.tr, kurallara ve site düzenine aykırı davranan ziyaretçileri yasaklama/engelleme hakkına sahiptir.

Ziyaretçilerin ve üyelerin yaptığı yorum ve içerik ekleme/gönderme gibi işlemler kendilerine aittir. Hiç bir sorumluluk kabul etmiyorum.Yasal yollardan elime bir şey geçer ise hemen bilgilerinizi verebilirim.

Yazdığım konularda Marka isimleri hakkında yazdığım yazılar tamamen görüşlerimdir.Sadece kişisel düşüncelerim yazıyorum.Eğer bir sorun olduğunu düşünüyorsanız iletişimden bana detaylıca yazmanız gerekiyor.Aynı şekilde ziyaretçiler ve üyeler böyle bir davranış yaparlar ise onlar içinde iletişim kurmanız gerekir.

Paylaştığım yazılar diğer internet sitelerinde alıntı yazılıp link verilmediği taktirde yasal işlem uygulanacaktır.

2 – Android Uygulamalar İçin Kullanım Şartları

Uygulamayı yükleyen kişi ve kişiler Kullanım Şartlarını ve Gizlilik Politikasını kabul eymiş sayılır. Belirli uygulamalar tamamen rss okuma mantığına dayanarak çalıştığı için bütün sorumluluklar yayıncı siteye aittir. Uygulama üzerinde hiç bir zararlı içerik bulunmadığından hiç bir sorumluluk kabul etmiyorum. Uygulama tamamen belirli yayıncı sitelere bağlı olarak çalışır yazı içerisindeki linklere tıklanırsa tamamen sizin sorumluluğunuz altına girer.